Pokoje gościnne

Hacjendówka

Pączewo 34

83-213 Pączewo

tel. kom. 511 031 900

 

Hacjendówka – pokoje agroturystyczne - to integralna część zajazdu Hacjenda, który specjalizuje się w organizacji wesel oraz przyjęć komunijnych, urodzinowych, spotkań integracyjnych i biesiad. Współpracujemy z lokalnym Kołem Gospodyń Wiejskich. Zapewniamy, że smak zjedzonych u nas potraw zapamiętacie Państwo na długo.

 

altalt

Budynek został wybudowany w 2010r. Jednorazowo jesteśmy w stanie zapewnić komfortowy nocleg dla 16 osób. Wszystkie pokoje są w pełni wyposażone (telewizor, możliwość skorzystania z lodówki), posiadają łazienki z prysznicem.     Z balkonów i tarasów pokojowych rozpościera się widok na nasz ogród ze stuletnim stawem, w którym można łowić ryby oraz pływać łódką. Na miłośników opalania czeka pomost i domek na wodzie. W ogrodzie znajduje się także miejsce na grilla lub ognisko. Zadaszony wigwam zapewnia świetną zabawę nawet w deszczowe dni. Jest to także idealne miejsce na obcowanie z przyrodą: w sezonie można obserwować bociana, który ma tu swoje gniazdo oraz kosztować soczyste czereśnie prosto z drzewa. Późną jesienią zapraszamy natomiast amatorów orzechów laskowych i śliwek.

 

altalt

Najbliższy dworzec PKP znajduje się w Smętowie Granicznym (w odległości około 20 km) lub w Tczewie (38 km). Zarówno ze Smętowa jak i z Tczewa można dotrzeć do nas busami (Owisak, Mateobus). Przystanek znajduje się tuż przy naszej posesji. Dla zmotoryzowanych mamy duży, bezpieczny parking.

 

altaltaltaltaltaltalt

Pączewo należy do najstarszych miejscowości na Kociewiu.
Stąd do:

  • Gdańska jest ok. 60 km
  • Kościerzyny ok. 50 km
  • Malborka ok. 50 km

W kilka minut dociera się samochodem do naturalnej fabryki tlenu - Borów Tucholskich, położonych na południowy zachód od Pączewa. W niedalekiej odległości jest także mini zoo, które ucieszy najmłodszych. Na życzenie gości pośredniczymy w organizacji spływów kajakowych rzeką Wdą.

W przeciwnym kierunku znajduje się Pelplin ze wspaniałą katedrą i Biblią Gutenberga.

Wszędzie wokół lasy i jeziora.

Zapraszamy!

 

Hacjendówka

Pączewo 34

83-213 Pączewo

tel. kom. 511 031 900